logo

1. Jaki może być format dodawanych zdjęć?

Akceptujemy następujące formaty plików: gif,jpg,jpeg,png

2. Czy dodawane zdjęcie ma ograniczony rozmiar?

Tak, zdjęcia są ograniczone rozmiarem dodawanego pliku. Odnośnie limitu, czytaj pkt.: 4

3. Czy dodawane zdjęcie ma ograniczony transfer?

Tak, zdjęcia są ograniczone zużyciem transferu. Pewna ilość wyświetleń blokuje dostęp do wyświetlania zdjęcia. Odnośnie limitu, czytaj pkt.: 5

4. Jaki może być rozmiar dodawanych zdjęć?

1MB użytkownik niezarejestrowany (Gość)
2MB użytkownik z dostępem do konta

5. Jaki transfer dodawane zdjęcie nie może przekroczyć?

5MB użytkownik niezarejestrowany (Gość)
15MB użytkownik z dostępem do konta

6. Jak dodać zdjęcie do serwisu?

Należy wybrać zakładkę hosting zdjęć (wybrać stronę główną). Wybrać lokalizacje pliku jaki będzie dodawany. Następnie za pomocą przycisku Przeglądaj otwieramy okno gdzie mamy możliwość wyboru lokalizacji pliku, odszukujemy odpowiednią wartość. Jeżeli jest to plik internetowy w oznaczone miejsce wklejamy adres danego zdjęcia. Klikamy opcje Dodaj.

7. Jak dodać kilka zdjęć?

Postępujemy zgodnie z pkt. 3, dodatkowo klikamy na opcje + widoczną obok przycisku Dodaj w dolnej części witryny.

8. Czy dodając zdjęcie mogę umieścić je na forum dyskusyjnym?

Tak oczywiście, po dodaniu zdjęcia wystarczy skopiować kod z pozycji "Kod zdjęcia do wklejenia na forum:" w przypadku chęci wklejenia dużego zdjęcia lub miniaturki "Kod miniaturki zdjęcia do wklejenia na forum:" wkleić odpowiednie miejsce na forum dyskusyjnym.

9. Czy dodając zdjęcie mogę umieścić je na stronie WWW, Allegro, Bloga?

Tak oczywiście, po dodaniu zdjęcia wystarczy skopiować kod z pozycji "Kod zdjęcia do wklejenia na stronę WWW, Allegro, Bloga:" i wkleić kod w odpowiednie miejsce na stronie. W przypadku allegro i większości blogów zdjęcia dodaje się poprzez wklejenie ścieżki dostępowej do zdjęcia umieszczonego na serwerze, w takim przypadku należy skopiować "Kod bezpośredni do zdjęcia lub miniaturki" i zaakceptować wybór.

10. Dlaczego nie ma mojego zdjęcia?

Powodów zniknięcia zdjęcia może być kilka: przekroczenie maksymalnego transferu, zdjęcie nie zgodne z regulaminem serwisu, brak wyświetleń z ostatnich 30 dni.
Zdjęcia przenoszone są do Archiwum na okers 14 dni.

11. Czy zdjęcia są usuwane, jak długo pozostają na serwerze?

W cyklu co 1 dzień prowadzona jest konserwacja i archiwizowane są zdjęcia, które nie posiadają odwiedzin, tj. zdjęcia które przez ostatnie 30 dni nie były wyświetlane (klikane). Jeżeli zdjęcie jest często wyświetlane oraz nie przekracza maksymalnego transferu jest dostępne bez żadnych ograniczeń czasowych. Najkrótszy okres jaki zdjęcie może znajdować się na naszym serwerze to 30 dni od daty umieszczenia go na serwerze.

12. Czy zdjęcia bez odwiedzin mogą pozostać na serwerze?

Tak, umożliwiamy taką opcję, w tym celu uruchomiona została usługa Zdjęcia PREMIUM

13. ARCHIWUM

Archiwum jest miejscem gdzie przez kolejne 14 dni po archiwizacji zdjęcia leżakują i czekają na swoich włascieli. Po 14 dniach zdjęcia są usuwane z serwera.
Aby odzyskać zdjęcie z archiwum, należy nadać mu status Zdjęcia PREMIUM